...
Ludzie zdjęcie utworzone przez pressfoto - pl.freepik.com

Technologia elektronicznego obiegu dokuementów

Insert wprowadza nową funkcję obiegu dokumentów firmowych!
Czym jest i jak działa usługa Dokumenty firmy dostępna z programami firmy InsERT? 🤔
​Działająca w trybie podstawowym usługa Dokumenty firmy wspomaga skuteczną komunikację i współpracę w firmie.
Dzięki usłudze Dokumenty firmy i wbudowanemu systemowi *OCR możliwe jest pobieranie przekazanych za pomocą portalu dokumentów w formie plików pdf lub zdjęć, prosto do programów księgowych InsERT nexo i GT.
 
*Technologia OCR służy do optycznego odczytywania tekstu, znaków ze skanów lub zdjęć.
obsługa informatyczna tczew itenter

Jak aktywować tryb obiegu dokumentów?

Usługa Dokumenty firmy pozwala na uruchomienie obiegu dokumentów. Tryb ten służy do tworzenia i obsługi elastycznej ścieżki przepływu dokumentów, przeznaczonych do zaksięgowania, wewnątrz przedsiębiorstwa. Osoba odpowiedzialna za przepływ dokumentów w firmie ma możliwość analizy przesłanych dokumentów, ich kwalifikacji, przekazania dokumentu do dowolnego pracownika (w celu wykonania działań i czynności na/w związku z dokumentem), przekazania dokumentu do akceptacji (np. zatwierdzenie wydatku przez dyrektora finansowego) a ostatecznie zakończenia przepływu dokumentu poprzez przesłanie go do księgowości lub zakończenie przepływu już na poziomie aplikacji webowej. Dodatkowo umożliwia sprawdzenie pełnej historii aktywności związanej z dokumentem. Aby uruchomić tryb rozszerzony, nale​ży:

UWAGA!!! Uruchomienie trybu rozszerzonego przepływu możliwe jest tylko przez użytkownika posiadającego uprawienia administratora globalnego.

Jak w trybie obiegu dokumentów przesłać dokument?

​Korzystając z trybu obiegu dokumentów, który dostępny jest w usłudze Dokumenty firmy, można przesłać skan lub zdjęcie dokumentu w celu przekazania ich do odpowiednich osób, lub do księgowości. Aby dodać dokumenty, należy:

Przedstawienie działania w praktyce na przykładzie Rewizor GT

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.