Drukarki etykiet - biurkowe, przemysłowe i mobilne

Drukarki etykiet to niezbędny element współczesnych systemów automatycznej identyfikacji. Pozwalają na drukowanie kodów kreskowych, oznakowań czy informacji w postaci grafiki lub tekstu na dowolnych materiałach eksploatacyjnych.

Drukarki biurkowe

Jakie urządzenia do drukowania powinny się znaleźć w każdym biurze? Oprócz klasycznych drukarek i kopiarek do dokumentów szybko niezbędne okażą się drukarki etykiet – biurowe centrum zarządzania organizacją. Z tym sprzętem już nie będzie potrzeby, by zużywać cały arkusz A4 na wydruk jednej nalepki adresowej. Sprzęt do wydruków etykiet rozwiąże także kwestie identyfikacji osób, znakowania dokumentów, personalizacji urządzeń, certyfikacji i plombowania. Druk termiczny i niedrogie materiały eksploatacyjne sprawiają, że drukarka etykiet w biurze to niezastąpione rozwiązanie.

obsługa informatyczna tczew itenter

Drukarki przemysłowe

Drukarki przemysłowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba drukowania ogromnych ilości etykiet. Są przystosowane do ciągłej pracy, a jednocześnie drukują szybko i niezwykle precyzyjnie. Ogromną ich zaletą jest również wzmocniona konstrukcja i trwała obudowa. Dzięki nim drukarki przemysłowe nadają się do trudnych środowisk pracy, miejsc zanieczyszczonych, zapylonych, głośnych czy wilgotnych

obsługa informatyczna tczew itenter

Drukarki mobilne

Posiadamy w ofercie niezawodne, mobilne drukarki etykiet. Tego rodzaju urządzenia będą doskonałym wyborem dla sprzedawców detalicznych, a także osób pracujących w magazynie i transporcie. Drukarki wyposażone są w moduł Bluetooth, dzięki czemu możliwy jest wydruk wszystkich danych o produkcie w dowolnej chwili. Specjalnie wzmocniona konstrukcja obudowy sprawi, że takie drukarki etykiet można swobodnie użytkować również w trudnych warunkach atmosferycznych. Oferowane przez nas produkty wyróżnia intuicyjna obsługa, a także możliwość sterowania nimi zdalnie – dzięki specjalnej aplikacji przeznaczonej na urządzenia mobilne, teraz mogą Państwo wykonać wydruk nawet ze smartfona czy tabletu!

obsługa informatyczna tczew itenter

Masz pytania? Z zakresu drukarek etykiet?

Zapraszamy do rozmowy.

obsługa informatyczna tczew itenter

Maciej

Doradztwo techniczne
Wyceny
Oferty


Tel. 792 984 845
m.rozumek@itenter.pl