...
obsługa informatyczna tczew itenter

Promocje na produkty INSERT

Letnia promocja Insertu! W lipcu programy finansowo-księgowe oraz zestawy dla biur rachunkowych kupisz aż o ⅓ taniej, a do tego otrzymasz multimedialne szkolenie gratis. Dodatkowo w niższej cenie możesz nabyć także rozszerzenia o kolejne stanowiska i podmioty. Przygotowaliśmy też specjalną ofertę na aplikacje Portal Biura (dla biur rachunkowych) i zarezerwuj.pl.

Promocja na programy finansowo-księgowe obowiązuje od 8 do 31 lipca 2021

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ

  • firmy, które posiadają już zarejestrowany jakikolwiek program z linii InsERT nexo lub InsERT GT i samodzielnie prowadzą księgowość,
  • biura rachunkowe, doradcy podatkowi i biegli rewidenci – zarówno aktualni użytkownicy naszych programów, jak i biura, które dotychczas nie korzystały z naszych systemów.

W tym samym okresie (8-31 lipca 2021) obowiązuje też specjalna oferta na aplikacje: Portal Biura (usługa Raporty) oraz zarezerwuj.pl, pozwalająca otrzymać dodatkowe 3 miesiące użytkowania gratis.

JAK SKORZYSTAĆ Z PROMOCJI

  • Programy finansowo-księgowe – wystarczy do 31 lipca 2021 skorzystać ze specjalnego kodu rabatowego, otrzymanego mailem lub SMS-em. Zakupu promocyjnego (oznaczonego specjalną naklejką) Rachmistrza, Rewizora lub zestawu dla biur można dokonać w sieci sprzedaży lub w Sklepie InsERT. Po rejestracji programu dostaniesz e-mail z linkiem do formularza, przez który możesz zgłosić chęć otrzymania dostępu online do bezpłatnego szkolenia. Termin na zgłoszenie mija 31 grudnia 2021.
  • Rozszerzenia do programów – ich zakup nie wymaga kodu. Do końca lipca z cen specjalnych może skorzystać każda firma i biuro.
  • Portal Biura (usługa Raporty) – biuro rachunkowe, które jest użytkownikiem Rachmistrza lub Rewizora (posiada zarejestrowany przynajmniej jeden z tych programów) i wykupi roczną licencję w okresie trwania promocji otrzyma 3 dodatkowe miesiące użytkowania gratis.
  • zarezerwuj.pl – firma lub biuro rachunkowe, które jest użytkownikiem Rachmistrza lub Rewizora (posiada zarejestrowany przynajmniej jeden z tych programów) i wykupi roczną licencję w okresie trwania promocji otrzyma 3 dodatkowe miesiące użytkowania gratis.

Uwaga! Każdy kod rabatowy jest bezpośrednio powiązany z NIP-em firmy, może być wykorzystany tylko przez tę firmę i tylko na nią można zarejestrować program.

Zasady zakupu

  • Promocją objęte są wyłącznie pakiety dystrybuowane przez InsERT w trakcie jej trwania.
  • Rabat nie łączy się z innymi promocjami/ofertami dotyczącymi tych produktów.
  • Oferta dla biur rachunkowych przeznaczona jest wyłącznie dla podmiotów uprawnionych do usługowego prowadzenia księgowości, doradztwa podatkowego lub czynności biegłego rewidenta na podstawie certyfikatów księgowych, świadectw kwalifikacji lub wpisu PKD określającego rodzaj działalności rachunkowo-księgowej.
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.