...

Świętuj 30-lecie razem z nami! Z okazji naszego jubileuszu możesz przejść na programy InsERT nexo PRO za 30% ceny! Zyskasz indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojej firmy lub biura rachunkowego, dodatkowe funkcje niedostępne w innych systemach i możliwość swobodnej konfiguracji. Z promocyjnych cen możesz skorzystać od 1 do 30 czerwca 2022. Oferta przeznaczona jest dla dotychczasowych użytkowników naszych programów.

Co zyskujesz z InsERT nexo PRO

Sprawdź, czym linia InsERT nexo PRO góruje nad innymi. Jeśli chcesz zobaczyć najważniejsze zalety poszczególnych systemów, wybierz konkretny program poniżej.

Możesz korzystać z gotowych rozwiązań przygotowanych przez naszych Partnerów lub stworzyć własne rozszerzenia.

Widzisz przejrzyste informacje przystosowane do specyfiki swojej pracy, jak np. raporty, a także funkcje, z których najczęściej korzystasz.

Określisz własny widok w programie, z wybranymi filtrami, kolumnami czy raportami.

Przygotujesz do analizy dowolne dane z programu, np. dotyczące sprzedaży w danym okresie w podziale na cechy asortymentu. Raporty umożliwiają przedstawienie najważniejszych informacji dotyczących działalności firmy wraz z operacjami eksportu i importu.

Stworzysz dowolne wydruki, które spełniają potrzeby poszczególnych klientów. Dodatkowo dodasz do wydruku faktury sprzedaży informacje o nierozliczonych dokumentach, tak aby kontrahent wiedział, ile dokumentów ma jeszcze do opłacenia.

Zewidencjonujesz dodatkowe informacje w programie, np. o klientach, towarach czy fakturach.

W jednym miejscu zapisujesz i przechowujesz bez limitu dokumenty i pliki w dowolnym formacie (o określonej wielkości). Możesz też nadawać im różne statusy.

Szybko nadasz uprawnienia poszczególnym użytkownikom programu. Wystarczy, że wcześniej zdefiniujesz poszczególne role w firmie, np. administrator, kasjer, handlowiec, a potem jednym kliknięciem przypiszesz danej osobie odpowiednie dostępy.

Stworzysz własne flagi do oznaczania poszczególnych pozycji. W ten sposób możesz oznaczyć np. dokumenty sprzedaży, dokumenty księgowe, zapisy ewidencji VAT czy umowy o pracę. Flagi pozwalają np. ustalić status dokumentu czy jego kategorię.

Wybierz swój nowy program

Sprzedaż

Subiekt nexo PRO

Subiekt nexo PRO

Rozszerzona wersja systemu sprzedaży wzbogacona o wiele dodatkowych rozwiązań.

Gestor nexo PRO

Gestor nexo PRO

Rozszerzona wersja systemu zarządzania relacjami z klientami, wzbogacona o wiele dodatkowych rozwiązań.

Rachmistrz nexo PRO

Rachmistrz nexo PRO

Rozszerzona wersja systemu do obsługi uproszczonej księgowości, wzbogacona o dodatkowe rozwiązania.

Rewizor nexo PRO

Rewizor nexo PRO

Rozbudowana wersja systemu finansowo-księgowego zawierająca wiele ponadstandardowych rozwiązań.

Gratyfikant nexo PRO

Gratyfikant nexo PRO

Rozszerzona wersja systemu kadrowo-płacowego, umożliwiająca dodawanie własnych rozwiązań.

Masz pytania? Z zakresu systemów alarmowych?

Zapraszamy do rozmowy.

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.